piątek, 27 listopad 2015 00:00

Antalis

Rate this item
(0 votes)

 

Antaliswybiera system IP Interactive Intelligence

W polskim oddziale największego w Europie i czwartego na świecie dystrybutora materiałów służących do komunikacji wizualnej (papieru do poligrafii i biur, materiałów opakowaniowych i produktów VisCom), firmie Antalis Poland, został wdrożony system contactcenter i telefonii biurowej w oparciu o platformę Interactive Intelligence. Projekt wykonali specjaliści z firmy Telefonix.

Podstawowym celem projektu jest usprawnienie obsługi klientów przedsiębiorstwa. System CIC identyfikuje dzwoniącego, pobiera informacje o jego profilu oraz automatycznie kieruje połączenie do handlowca odpowiedzialnego za kontakty z danym klientem. Jeśli dany handlowiec jest nieobecny lub zajęty, System CIC za pomocą mechanizmu skills-based routing znajduje i przekazuje kontakt kolejnemu najlepiej przygotowanemu do rozmowy przedstawicielowi Antalis.

Wdrożono również moduł Interaction Conference, umożliwiający zestawianie spotkań telekonferencyjnych. Zaproszenie na konferencję zostaje automatycznie wysłane mailowo do uczestników wraz z numerem połączenia oraz kodem PIN, który pozwala na identyfikację rozmówcy i zapewnia bezpieczeństwo rozmowy.
Dodatkowo Antalis zdecydował się na wdrożenie telefonii biurowej IP w oparciu o platformę Interactive Intelligence. System pozwala na bezpłatne połączenia telefoniczne pomiędzy biurami firmy w różnych miastach, co znacząco usprawnia i obniża koszty komunikacji wewnętrznej. Antalis może również elastycznie zarządzać personelem i w razie potrzeby, przy zwiększonej ilości zamówień lub zapytań, kierować pracowników biurowych do obsługi klientów. Pracownicy mogą wysyłać krótkie wiadomości chat co usprawniło komunikację wewnątrz firmy.
 
Read 2745 times
More in this category: « AXA Expander »

Klienci

Kontakt

Telefonix Sp. z o.o.
ul. Grochowska 306/308
03-840 Warszawa
Polska 

biuro@telefonix.pl
tel. +48 (22) 673 18 86 


Profesjonalne Doradztwo

Służymy wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym na przestrzeni lat!


Czas to pieniądz

Wdrożenie naszych usług pozwoli Tobie i Twoim pracownikom zaoszczędzić czasu.


Nasi klienci

Posiadamy bogate CV, zaufały nam firmy światowej sławy! Przekonaj się do nas i Ty!


Osiągnij Sukces!

Nasze rozwiązania pozwolą na osiągnięcie obraneg celu! Osiągnij sukces z Telefonix!