Expander


Expander Advisors jest największą niezależną firmą doradztwa finansowego w Polsce. Firma działa na rynku od 2000 roku. Misją Expander jest dostarczanie Klientom rozwiązań finansowych, które pomagają zaspokoić ich potrzeby na każdym etapie życia.

 

 

Wdrożenie nowego systemu obejmowało integracje z systemem CRM, obsługę telefonicznego kanału wychodzącego (IC Dialer), jak również kanału przychodzącego telefonicznego oraz e-mail. Głównym celem stawianym przed nowym systemem było zminimalizowania czasu oczekiwania zainteresowanej osoby na kontakt agenta Expander oraz pełna kontrola nad kontaktami z klientami.W roku 2012 Expander podjął decyzję o budowie własnego Contact Center. Dostawcą technologii została firma Interactive Intelligence, produkt Costomer Interaction Center (CIC).
W ciągu ponad 12 lat działalności Doradcy Finansowi Expander zdobyli doświadczenie unikalne w skali całego rynku. O naszym sukcesie decydują przede wszystkim wysoko wykwalifikowani pracownicy, służący Klientom pomocą w podejmowaniu decyzji finansowych.
Expander stawia na niezależność. W swojej ofercie ma ponad 95% wszystkich ofert kredytów hipotecznych dostępnych na rynku, setki funduszy i produktów inwestycyjnych jak również ubezpieczenia. Nie jest także powiązany z żadną grupa bankową w Polsce, przez co może świadczyć rzeczywiście niezależne usługi doradztwa finansowego.

Za wdrożenie i wsparcie systemu odpowiada firma Telefonix, Elite Partner Interactive Intelligence. System obejmuje 70 agentów Contact Center Expander Advisors pracujących w trybie wychodzącym (outband) oraz mieszanym (blending).