Antalis

Antaliswybiera system IP Interactive Intelligence

W polskim oddziale największego w Europie i czwartego na świecie dystrybutora materiałów służących do komunikacji wizualnej (papieru do poligrafii i biur, materiałów opakowaniowych i produktów VisCom), firmie Antalis Poland, został wdrożony system contactcenter i telefonii biurowej w oparciu o platformę Interactive Intelligence. Projekt wykonali specjaliści z firmy Telefonix.

Podstawowym celem projektu jest usprawnienie obsługi klientów przedsiębiorstwa. System CIC identyfikuje dzwoniącego, pobiera informacje o jego profilu oraz automatycznie kieruje połączenie do handlowca odpowiedzialnego za kontakty z danym klientem. Jeśli dany handlowiec jest nieobecny lub zajęty, System CIC za pomocą mechanizmu skills-based routing znajduje i przekazuje kontakt kolejnemu najlepiej przygotowanemu do rozmowy przedstawicielowi Antalis.

Wdrożono również moduł Interaction Conference, umożliwiający zestawianie spotkań telekonferencyjnych. Zaproszenie na konferencję zostaje automatycznie wysłane mailowo do uczestników wraz z numerem połączenia oraz kodem PIN, który pozwala na identyfikację rozmówcy i zapewnia bezpieczeństwo rozmowy.
Dodatkowo Antalis zdecydował się na wdrożenie telefonii biurowej IP w oparciu o platformę Interactive Intelligence. System pozwala na bezpłatne połączenia telefoniczne pomiędzy biurami firmy w różnych miastach, co znacząco usprawnia i obniża koszty komunikacji wewnętrznej. Antalis może również elastycznie zarządzać personelem i w razie potrzeby, przy zwiększonej ilości zamówień lub zapytań, kierować pracowników biurowych do obsługi klientów. Pracownicy mogą wysyłać krótkie wiadomości chat co usprawniło komunikację wewnątrz firmy.