Klienci
AXA

AXA to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie. W swej ofercie posiada szeroki wachlarz ubezpieczeń oraz możliwość zarządzania aktywami.

W AXA ubezpieczenia rozumiane są szeroko. Pragnie, aby dzięki produktom klienci mieli zapewnione bezpieczeństwo finansowe w każdej sytuacji i na każdym etapie ich życia. Takie podejście oznacza, że AXA na całym świecie oferuje zintegrowane z ubezpieczeniami plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne, usługi bankowe, kompleksowe zarządzanie aktywami, programy ochronne i zdrowotne, a także ubezpieczenia majątkowe, w tym komunikacyjne. AXAwspiera klientów wiedzą i doświadczeniem w zarządzaniu ryzykiem, aktywami, a także w zakresie ochrony zdrowia.
AXA to więcej niż ubezpieczenia
Więcej…
 
Antalis

Antaliswybiera system IP Interactive Intelligence

W polskim oddziale największego w Europie i czwartego na świecie dystrybutora materiałów służących do komunikacji wizualnej (papieru do poligrafii i biur, materiałów opakowaniowych i produktów VisCom), firmie Antalis Poland, został wdrożony system contactcenter i telefonii biurowej w oparciu o platformę Interactive Intelligence. Projekt wykonali specjaliści z firmy Telefonix.

Więcej…
 
Expander


Expander Advisors jest największą niezależną firmą doradztwa finansowego w Polsce. Firma działa na rynku od 2000 roku. Misją Expander jest dostarczanie Klientom rozwiązań finansowych, które pomagają zaspokoić ich potrzeby na każdym etapie życia.

 

Więcej…
 
Gothaer

Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (dawniej Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń) uruchomiło profesjonalne Contact Center dla obsługi swoich Klientów, oparte o system komunikacyjny CustomerInteraction Center firmy Interactive Intelligence.
Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń inwestuje w obsługę klienta
Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

Kontakt


CCSolutions
ul. Chłopickiego 7/9 lok. 68
04-314 Warszawa
Polska

biuro@ccsolutions.pl
tel. +48 (22) 516 93 00
fax +48 (22) 516 93 09