Wizja firmy Interactive Intelligence
   „W 1994 roku odszedłem z firmy, która właśnie miała wejść na giełdę — sfinansowaną z moich własnych pieniędzy — aby założyć Interactive Intelligence. Zrobiłem to, ponieważ szczerze wierzyłem, że nadchodzi rewolucja w komunikacji biznesowej, i chciałem być jej częścią. Pierwsze lata były trudne. Wyobraźcie sobie, że próbujecie sprzedać »zunifikowany« system komunikacyjny oparty na Windows NT tradycyjnym gigantom telekomunikacyjnym, na przykład Lucentowi i Nortelowi. W latach 1995, 96 i 97 panowała opinia, że coś takiego nigdy się nie uda. Cóż, ponad dekadę później świat wygląda zupełnie inaczej! Sprzedaliśmy tysiące systemów, Gartner obwieścił, że centrala PBX umarła, a giganci w rodzaju Siemensa i Nortela nie wydają się już tacy wielcy. W rzeczywistości ci sami konkurenci, którzy wówczas drwili z naszego systemu, obecnie łączą urządzenia różnych producentów i określają je mianem »zunifikowanych« w desperackiej próbie dołączenia do czołówki.

Jednak od 1997 roku nie oglądamy się za siebie. Dzięki wysokim nakładom na badania i rozwój oraz wzrostowi przychodów przekraczającemu 30 procent rocznie jesteśmy teraz powszechnie uznawani za lidera w dziedzinie automatyzacji centrów kontaktowych IP oraz korporacyjnej telefonii IP.

Opierając się na naszej unikatowej, standardowej platformie programowej, przeszliśmy na SIP oraz liczne inne zaawansowane technologie i wciąż wyznaczamy nowe standardy bezpieczeństwa i skalowalności. Nasze nowatorstwo technologiczne w połączeniu z nieskazitelną opinią — obecnie potwierdzoną przez ponad 2500 klientów i 250 dystrybutorów z całego świata — zapewnia nawet największym organizacjom atrakcyjną alternatywę, kiedy przychodzi wybierać między początkującymi producentami, którzy oferują »najnowocześniejsze« rozwiązania, a tradycyjnymi dinozaurami, którzy po prostu nadali nowe nazwy starym, zastrzeżonym systemom. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim klientom, którzy uwierzyli w nas w początkowym okresie. A tych, których dopiero musimy zdobyć, chcę zaprosić do zapoznania się z wizją nowoczesnego, uproszczonego rozwiązania, które może zastąpić skomplikowaną plątaninę zastrzeżonych urządzeń oferowaną przez konkurentów”.
— Dr Donald E. Brown, prezes i dyrektor generalny Interactive Intelligence Inc.

 

Kontakt


CCSolutions
ul. Chłopickiego 7/9 lok. 68
04-314 Warszawa
Polska

biuro@ccsolutions.pl
tel. +48 (22) 516 93 00
fax +48 (22) 516 93 09