CCSolutions Twoim partnerem

Jeśli znasz produkty Interactive Intelligence i szukasz firmy która pomoże Ci we wdrożeniu systemu CIC skontaktuj się z nami, czekamy.
Zapewniamy bezpłatne pilotażowe wdrożenie systemu zgodne z założeniami i scenariuszami przedstawionymi przez klienta, z możliwością przetestowania wszelkich funkcjonalności systemu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy wdrażaniu systemów telekomunikacyjnych dla klientów działających w różnych dziedzinach. Od 2007 roku rozpoczęliśmy współpracę Interactive Intelligence, od tego czasu specjalizujemy się w produktach pochodzących od tego dostawcy.

Produkt CIC wdrożyliśmy u klientów z którymi współpracowaliśmy od lat, oraz pozyskaliśmy nowych.

Dla naszego klienta,  Firmy Mondial Assistance dostrczyliśmy, wdrożyliśmy, wspomagamy zarzadzanie systemu CIC na ok. 140 stanowisk. Prowadzimy również całodobowy serwis SLA. Za posrednictwem CIC agenci Mondialu odbierają tysiące interakcji głosowych, faksów, e-maili oraz smsów.Na bazie zestawu bibliotek ICLib powstał komponent integrujący CIC z wewnętrznym systemem CRM.
System CIC obsługuje również część biurową firmy. Pracownicy korzystają z możliwości Unified Communication oferowanych przez CIC. Jako aplikacji CTI używają aplikacji IC .net Clinet integrującej się z Microsoft Outlook..

 

U naszego klienta, w Firmie Knauf, potentata w branży materiałów budowlanych, osobne centrale telefoniczne  zastąpiliśmy systemem CIC. Jeden Serwer CIC ulokowany w warszawskiej siedzibie firmy obsługuje ruch telekomunikacyjny we wszystkich fabrykach i biurach handlowych firmy w całej Posce.
Uruchomiliśmy też multmedialny dział handlowy firmy z którym klienci mogą się skontaktowac za pomocą telefonu, czatu, oraz faksów. Wszystkie te interakcje są jednolicie dystrybuowane, rejestrowane i raportowane przez system CIC. Obecnie kończymy prace integracyjne CIC z systemem SAP.

 

Avis lider na rynku wynajmu samochodów wybrał też produkt CIC zarówno w swojej siedzibie głównej jak i wyniesionym placówką. CIC jest wykożystane na potrzeby działu obsługi klienta z rozdzelaniem interakcji na zasadach skils base routing, i rejestracjąinterakcji oraz monitoringiem na biężoco oraz raportami historycznymi. Część biurowej firmy korzysta z zalet telefoni VoIP oraz Unified Communication.